Stačí jen pochopit a uvěřit...

SlipKnoT

13. dubna 2011 v 13:13 | I'm your fear! |  O Metalu
Takže, jelikož vím, jak únavné je psát referáty, tak vám chci trochu helpnout, teda aspoň s hudebkou :DD A začínáme u SlipKnoT ;)... Protože o těch nejvíc vim :DDD Jestli to někdy někdo bude chtít hodit na svůj blog, nebo to propagovat jinde než třeba ve škole, tak tam prosím hoďte odkaz ,ok? :DD

SLIPKNOT
SlipKnoT je Iowská (USA), dříve devítičlenná, formace hrající tvrdý nu-metal, heavy metal, dead metal, ale jinak řečeno kombinují všechny styly metalu jak se jim zlíbí. Kapela byla založena roku 1993 Shwnam "clown" Crahanem, Andreasem Colsefinim a Paulem Grayem(Tohle se uvásí, ale pravda je, že Paul a Shawn spolu hráli už rok předtím) . Od toho roku až do roku 1995 koncertovali po Des Moies (hl. meěsto Iowy) a po Iowě obecně, bohužel je to ale nijak neproslavilo a tomu nepomohlo časté střídání členů na postu kytarysty, ale i to mělo své výhody kapela se postupně rozrůstala a zůstávalo tam stále více členů, kteří tam z větší ásti zůstali na stálo. V tomhle období se tam taky dostali např. Joey Jordison, Craig"133" Jones, Mick Thomson a v neposlední řadě i Corey Taylor. No a v devítičlenné sestavě začali patlat první album pod hlavičkou Meld, pod tímhle jménem toho, ale moc neudělali, až na pár koncertů a když světlo světa spatřil song Slipknot bylo jasné, že Andreas na něco kápnul a kapela se opět přejmenovala, opět protože předtím měli jména jako Pig System, The Pels Ones a právě Meld. No a jméno Slipknot jim již zůstalo. Jenom s pár úpravami, které provedl Joey a to tím, že Slipknot pše s velkým K a T.
Pod jménem SlipKnoT vyšlo jejich první debutové album nazvané Made.Feed.Kill.Repare (1996), kde do nynější sestavy chyběl James Root, Sid Wilson a přebíval Anders Colsefini, obě tyhle personální změny proběhly mezi obdobím od roku 1996 až 97. Z místa kytarysty odešel jistý Josh a nejeho místo nastoupil James "Jim" Root,, Sid Wilson si sedl za DJský pultík. A Andersovi se nelíbilo, že v kapele je někdo lepší než je on tak s tim seknul, šel dělat vlastní kariéru a Corey začal pevně držet ve svých rukou mikrofón. Někdy v téhle době se v té kapele něco hnulo a žačali si oblíkat konbinézy a nosit masky, které se s každou deskou zlepšovali :)
Z počátku bylo všechno na jejich náklady takže masky si koupili nebo vyrobili sami doma, kombinézy taky platili z vlastní kapsy a CD bylo vydáno pouze ve 2 000 kusech, jak jinak než na jejich vlastní náklady.
Ale tak to samozřejmě být napořád nemohlo, museli si najít místo, kde nahrávat a tak mladá nezkušená kapela poslala svoje demo do různých částí ameriky k různým vydavatelům a doufala, že si jich někdo všimne, nakonec se upsali Roadrunner Records a vyrazili na Ozzfest, kde se jim konečně začalo dařit a sbírat fanoušky a začali se rodit plány na nové CD.
 A tak se stalo, že tahle mladá kapelka začala sbírat úspěchy před větším obecenstvém než je klubové podium a opilý mladíci.
V červnu roku 1999 vyšlo jejich další album s jednoduchým názvem SlipKnoT. Na tomhle CD se daj najít jedny z jejich nejlepších písniček, a navíc je tohle CD platinou oceněné, první platinová deska pro Roadrunner Records to se odhrálo roku 2000, odjeli pár koncertů, natočili DVD Disasterpieces a už byli opět ve studiu a nahrávali další CD opět poměrně jednoduchám názvem: Iowa a rovnou si odbíjí i koncertní šňůru v podobě dalšího Ozzfestu, všechno vypadá dobře až do roku 2002 (první koncert v Praze), kdy se začíná poprvé spekulovat o konci kapely, protože začala panovat hodně špatná a nervlá nálada, okolo devítky se stahovala mračna a tak Corey a James oživují kapelu Stone Sour a vydávají s nimi druhou desku, Joey zakládá kapelu Murderdolls, Shawn si založil další z jeho mnoha neúspěšných kapel, tentokrát to byli Little Dhirty Rabbits, Sid pokračuje ve svém sólovém projektu, Mick se omezuje na učení v kytarové škole, Paul odjíždí do Las Vegas a nikdo nevěděl, jak se doopravdy věci mají.
Všechny pochybnosti se, ale roptýlily po té, co se roku 2003 ohlásilo, že začínají nahrávat nové album, Vol.3 (The Subliminial Verses), Které je provázeno drogovými problémy. Po té, co COrey skoro vyskočil z okna se z něj stává drogový abstinent, Joey se na naléhání rodiny také vzdává drog a Paul někmolikrát abolvuje léčení, vždy bohužel bez úspěchu.
Roku 2004 vychází CD Vol.3, další platinové ocenění a další Ozzfest. A však toto CD má svůj velký úspěch a tím je, získání Grammy za nejlepší metalový počin k písni Before I Forget. Slipknot se opět zastavili v Praze tentokrát ve společnosti Metallici. A do roku 2006 objíždí svět. Téhož roku vydávají DVD Voliminial: Inside The Nine,k teré se také, jak jinak, stalo platinovým, a Welcome To Our Neiborths.
A opět se začali množit spekulace o konci kapely tentokrát to bylo v období, kdy si kapela dopřávala zasloužený odpočinek po namáhavém a dlouhém světovém utrné. Až na Coreyho a Jima, kteří pilně pracoali na novém CD pro Stone Sour. Ale takhle to kapela nenechala obzváště ne po tom, co je někteří pohřbili za živa. A tak hned roku 2008 do světa vyslali zprávu o tom, že jsou znovu ve studiu a pracují na nové desce. A tak v srpnu roku 2008 vychází CD s velmi optimistickým názvem All Hope Is Gone. Kapela na ní pracovala téměř rok a předcházeli jí zprávy o tom, že tohle je zatím nejtvrdší CD jaké kdy vydala, svému slibu dostála! Titulní skladba byl song Psychosocial, který zaulaj velkou masu lidí a znovu nastala Slipknot mánie. Znovu vyrazili na jednu z největšítch turné, ale ne světové, nějakým záhadným způsobem jim z jejich navštívených míst vypadla Evropa.Slipknot se ale slitovali a tak do svých plánů po ukonční Worl tour připsala i Česká Republika, tentokráte Ostrava
Po ukončení i tohoto tour se kapela znovu rozutekla k dalším záležitostem, Corey a Jim se dali znovu k nahrávání ve Stone Sour, Joey obnovuje Murderdolls a vše se jeví jako normální pauza mezi salším nahrávacím obdobím. Bohužel byla tahle rutina narušena.
Dne 24.5. zasáhla všechny maggots zpráva o smrti jednoho ze dvou zakládajících členů. Paula Graye našli mrtvého v hotelovém apartmá, kde měl ztrávit noc před odjezdem ke své manželce Brenně a nenarozené dceři, October. Jako příčina smrti bylo určeno předávkování morfinem. Paula dohnala jeho závislost, ze které se nevyléčil a stala se mu osudnou.
Den na to, tedy 25. května svolali pozůstalí členové Slipknot, Paulova manželka a Paulův bratr konferenci, kde se všichni ze SlipKnoT ukázali poprvé na veřejnosti bez masek. Video zaplavilo internet a všichni fanoušci si začali pokládat otázku, jak to vlastně teď je s jejich oblíbenou kapelou. Opět se začali oběvovat fámy o tom, že Slipknot obstojí svému slibu, totiž, že jednou vyjdou na podium a ustřelí si hlavy, to kapela prohlašovala v začátcích, ještě se třemi dalšímy pravidly, které samozřejmě brzy porušila. V táboře Stone Sour se začalo plánovat masivní turné k podpoře desky a to samé se plánovalo i u Murderdolls, obě kapely vyjely na turné, Stone Sour byli i v čechách, a fanoušci stále neměli ani zmínku o budoucnosti kapely, až později téhož roku, přesněji v prosinci, kapela ohlásila, že pojedou několik koncertů vrámci Sonisphere Festivalu, ale ČR opět chybí na soupice. Jak koncerty dopadnou nikdo neví, ale ví se, že na místu bassáka se objeví Donnie Steel, bývalý kytarista a Paulův blízký přítel.
Aktualizace 22.6.: Proběhli již 2 zastávky Sonisphere, v Řecku a Turecku, když se SlipKnoT objevili na scéně, měli staré červené kombinézy a sraré masky z období alba Slipknot, všichni byli překvapeni a naprosto vyjevení, když se tam Slipknot takhle objevili, Bylo jasné, že bassu hraje Donnie, ale nebyl nikde k vidění na Paulově obvyklém místě byla jeho kombinéza z období SlipKnoT, maska z období AHIG a jeho bassovka.
Aby SlipKnoT dokázali, že začínají od naprostého začátku vrátili se ke všemu co prováděli na začátku, Sid se vrátil ke skákání mezi diváky a bláznění na stagy a sám Corey si liboval a pochavloval diváky za atmosferu a pomoco, jakou jim poskytli. Vypadá to, že všechno jde, jako na drátkách.

Paul navždy zůstane v našich srdcích a v naší mysli, díky písničkám, které po sobě zanechal. Zbohem Paule...
We won't be forgotten, we'll never give in
This war we've acheived has allowed us to win

'Til we die

...
Doufám, že vám tahle stručná biografie k něčemu bude... :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gdfgdg gdfgdg | 3. ledna 2012 v 11:41 | Reagovat

Pěkné :-)  :-)

2 AlbertLet AlbertLet | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:53 | Reagovat

The prostate gland is the central section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections via other areas of the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some from the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations weekly will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to adopt to make certain a healthy prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should go for prostate examination at least 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama