Stačí jen pochopit a uvěřit...

Září 2011

Ruská tragédie...

7. září 2011 v 18:19 | I'm your fear! |  Co mi na mysl příjde...
Jelikož každé mistrovství světa v hokeji prožívám neuvěřitelným způsobem, nemůžu nenapsat něco o pádu ruského letadla, kde v troskách zahynuli tři češi, slovák a celý tým ruské Jaroslavle.
JAN MAREK
KAREL RACHŮNEK
JOSEF VAŠÍČEK
Všechno pro ně skončilo dnes, 5.9. 2011, všichni skvělý reprezentanti českého národního hokeje, nikdo nezapomene na hlášku z MS 2010: "RACHNA, KACHNA TOTO LETĚLO." A se spoustou sarkasmu musím potvrdit... Toto letělo... A samozřejmě, z MS 2011 musím vzpomínat, jak Rachůnek prohodil Arťuchina tvrzeným sklem...
Zbohem hoši, děkujeme za vše, myslím, že smutek jak českého tak slovenského národa musíte tam nahoře cítit, lidé odcházejí, ale legendy zůstanou v našich srdcích... Myslím, že příští MS v ledním hokeji se ponese ve znamení smutku, příští hymna bude patřit jen vám!
Samozřejmě, tenhle článek chci věnovat i celému slovensku a jejich zemřelému Pavolu Demitrovi

Zbohem hoši... :(((Disturbed

4. září 2011 v 20:02 | I'm your fear! |  O Metalu
Co se mi vybaví, když se řekne Disturbed? I když o hodině ájiny na mě učitelkA řve: "You are disturbing a lession, be quit!"? Samozřejmě, kapela s neuvěřitelným potenciálem, pak ten dokonalý hlas Davida Draimana a v neposlední řadě maskot kapely The Guy, tak asi nastal čas, abych o nich něco napsala, což?
Prosím, uvádějte zdroj, protože všechno je z mojí kebule a to co je okopčený tak to píšu jako citaci tedy v uvozovkách a nebo alespoň odkud čerpám, je to takovej blbej zvyk, ale když člověk nechce mít problémy, je to tak nejlepší. A samozřejmě tomu věnuju i nějaký ten čas, takže myslím, že by neměl být problém, napsat: Článek je ze stránky metal4liven4ever. Dík, pokud jste si to přečetli, pokud ne, tak to nemělo smysl psát.
Tak jdem na ty Disturbed, non? :DD