Stačí jen pochopit a uvěřit...

Ve zvrácenosti je síla!

17. května 2013 v 18:25 | Maggot |  Co mi na mysl příjde...
Tester z mé povídky... Je to taková hloupost, ale pro mě hodně důležitá...


Žena tiše zasténala, páteř se jí prohnula ve výbuchu nezachytitelných emocí. Hrubá mužská ruka překryla její vzdychající rty. Přivřená víčka se náhle rozevřela, vytřeštila oči na temnou oblohu posetou hvězdami. Začala házet hlavou ze strany na stranu, jak se snažila vymanit z drtivého sevření Temného.
Přidušené výkřiky utichly, bolest polevila. Darkův obličej se najednou objevil nad ní. Bradu, rty i nos měl umazaný krví, oči téměř černé. Na rtech samolibý úsměv.
"Pššt." Chlácholil jí volnou rukou jí pohladil po vlasech. "Klid, klid." Žádal jí, když zpozoroval strach, zděšení a hlavně bolest v jejích očích. Stáhl svou ruku z téměř černých vlasů ženy. Dotkl se stehna dívky a vyjížděl po jeho vnitřní straně výš. Setmělým lesem se rozlehl zadušený výkřik. Dark v úsměvu odhalil zářivě bílé zuby. Jeho obličej se přiblížil k tomu jejímu.
"Mlč…" Zašeptal tiše a dívka vypískla, možná bolestí, možná zděšením, z koutků očí jí tekly slzy bolesti. Na jeho temeno dopadla pěst bránící se ženy. Otočil obličej stranou a upřímně zasmál. Na chvíli dívka mlčela a nebránila se, když zvedl ruku k jejímu obličeji a ukázal jí ji ze všech stran. Na dlani se leskla krev a kousky tkání mezi prsty měl blanku z krve a sekretu, oči mladého děvčete se rozšířily zděšením. Znovu začala rukou bušit do jeho zad a hlavy, Temný sevřel její útlé zápěstí rukou od krve. Druhá pěst mu s dutou ranou dopadla na nahá záda. Tentokrát se už nesmál.
"Dost!" Zavrčel Dark a pustil dívčina ústa, sevřel i druhou ruku a obě ruce přirazil k zemi. Tyčil se nad ní. A sledoval ji pohledem, který způsoboval, že ji tuhla krev v žilách. Fialové oči, které se jí tolik líbily byly už jen pouhou vzpomínkou. Nyní byly jeho oči uhlově černé. Děsivé.
"Prosím, prosím!" Vzlykala žena namáhavě a vyčerpaně, dala se do pláče otočila svou tvář tak aby Temnému neviděla do zkrvaveného obličeje. Dark se usmál, mírně, téměř jakoby neklečel nad ženou jež v bolestivé agonii prosí o svůj život, ale jakoby se skláněl nad malé roztomilé dítě, které ho obdarovává svým nejsladším úsměvem.
Temný se pomalu postavil, dívku zvedl za zápěstí ze země, po stehnech jí v několika pramíncích tekla krev. Když se její chodidla dotkla země, pustil její ruce. S bolestným výkřikem se opět zhroutila na zem.
Schoulila se do klubíčka, krev měla už prakticky úplně všude, na stehnech, v klíně, na břiše i prsou. Začala tiše vzlykat.
Zakřičela, když uviděla jak se Dark přibližuje k jejímu zuboženému tělu, hlasitý zděšený výkřik se rozlehl po setmělé a tichém lese. Výkřik který byl přerušen rychlým pohybem, jímž Temný ženě přerušil míchu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 trasher trasher | 23. května 2013 v 21:16 | Reagovat

Nějak nechápu jestli to má bejt reálnej kriminální příběh o nějakým psychopatickým zabijákovi, nebo je to fantasy a jde o nějakýho upíra nebo vlkodlaka ??

2 Maggot Maggot | 24. května 2013 v 10:06 | Reagovat

Je to fantasy příběh, ale neni to ani o upírovi ani vlkodlakovi :) je to prostě jen tak aby si někteří uvědomili, že ačkoliv jsem.vysmátá a optomistická, něco ve mě je i takovéhle...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama